Lifestyle

Recenzja fotelika Maxi-Cosi Pearl pro 2 i-size

Cześć, 

W ubiegłym roku podzieliłam się z Wami moją recenzją fotelika Maxi Cosi Kore Pro i-size, a dziś piszę o kolejnym flagowym modelu tej marki. 

Łucja do niedawna jeździła w pierwszym foteliku Pebble, to model na pewno bardzo dobrze znany każdemu, jest to pierwszy środek transportu naszych nowonarodzonych dzieci w prost ze szpitala do wyczekiwanego domku ☺️ Łucja ma w tym momencie 1,5 roczku, wyrosła, zatem przyszła pora na zmienię fotelika, zależało mi aby był tego samego koloru, jak fotelik Kordianka, oczywiście zaraz po bezpieczeństwie, daleko szukać nie musiałam, ponieważ jako szczęśliwa posiadczaka Kore od razu zajrzałam ponownie na ofertę producenta Maxi Cosi. Wybrałam model Pearl pro 2 i-size bardzooo wygodny, rosnący razem z dzieckiem fotelik, w którym można jeździć tyłem, nawet do 4 roku życia, a dokładniej do około 105cm wzrostu dziecka. 

Do fotelika potrzebujemy bazę, bez której ani rusz – fotelik można montować tylko na bazie, nie da się w żaden inny sposób, baza  – ma przede wszystkim funkcje bezpieczeństwa. O tym czy mamy dobrze zamontowany fotelik informują nas światełka i dźwięk na bazie.

Do tego fotelika pasuje baza FamilyFix3, którą mocuje się za pomocą isofix. – ma dwie pozycje regulacji, dzięki temu łatwiej dopasować ją do kanapy samochodu

Siedzisko ma wypełnienie z gęstej pianki, poduszka jest również bardzo miękka, materiał jest wysokiej jakości, tapicerkę łatwo się rozbiera i można ją prać w pralce. Oparcie rozkłada się do spania, także przejście z pierwszego fotelika na ten, zapewni doskonały komfort maluszkowi. Łatwo reguluje się wysokość zagłówka oraz uprzęży, które są ze sobą zintegrowane, dzięki czemu możemy dopasować wszystko do dziecka, kiedy siedzi już w foteliku.

Zostawiam Wam link do strony producenta, gdzie możecie poczytać o wszystkich szczegółach tego modelu, ze swojej strony mogę dodać jeszcze tyle, że miałam styczność z inną marką i szczerze Maxi Cosi, to dla mnie zdecydowanie numer 1! Przepiękny design, wygoda i solidność w jednym! 💛

https://www.maxi-cosi.pl/foteliki-samochodowe/pearl-pro-2-i-size

Zostaw komentarz