Lifestyle

Materac CUREM Reg.

Nie sądziłam, że odpowiedni materac uratuje moje plecy!

Witajcie!
Chciałabym opowiedzieć Wam moją krótką historię związaną z materacami.
Lata temu spaliśmy z mężem na zwykłej wersalce, którą bardzo szybko zamieniliśmy na łóżko stelażowe z materacem, nie pamiętaj na ten moment jaki to był materac, pamiętam tylko, że wygoda była nie do opisania i od tamtej pory wyśpię się tylko na dużym dobrym materacu!

Kilka lat później zmieniliśmy łóżko i materac, był średnio wygodny i bardzo szybko trafi na reklamację, ponieważ było widać fale, czyli wybijało sprężyny, było to przynajmniej 8lwt temu, także techniki były zupełnie inne, niż dziś.
Przeprowadzając się do nowego, własnego domu, marzyłam o wygodnym materacu, niestety przez fakt, że urządzenie domu wymaga ogromnego wkładu finansowego, nie pozwoliło to na zakup nowego, droższego modelu, poza tym poprzedni nie należał do najtańszych, a okazał się fatalny, zatem kupiłam na allegro jakiś tam materac, koniecznie chciałam twardy i piankowy, był ze mną całą ciążę, czyli powiedzmy od początku 2018r.

Po kilku miesiącach zaczęły się problemy z plecami, mówiłam, pewnie przez ciążę.

W październiku przyszła na świat Łucja, ból się nasilał, po jakimś czasie zaczęłam chodzić na masaże, stwierdzono, że mam blokadę dolnego odcinka, masaże pomagały tylko na chwilę, problem wracał i się nasilał, byłam przekonana, że 4 dzieci odbiła się na moich kościach, noszenie maluchów, zakupów itd.

Nie szukałam innej przyczyny…

Na szczęście materac zaczął się psuć, zamek pokrowca cały się rozwalił, a pianka w środku wyglądała tak okropnie, że postanowiłam kupić nowy. Na szczęście tym razem byłam mądrzejsza i pojechałam do sklepu z materacami, okazało się że utknęłam w ogromnej przepaści, tym co myślałam, że wiem o materaca, a co jest dziś… Strefy twardości? Że mają wpływ na nasz kręgosłup? Że lepszy sen? Że jak to?

Zaczekam się bardziej interesować tematem, szukałam informacji, czytałam opinie itd.

Przyszedł czas na decyzję, pojechałam kolejny raz do sklepu, kładąc się na różnych modelach materaców miałam ochotę tam zostać i zasnąć!:)

Może przejdę już do sedna!

Zdecydowałam się na materac marki CUREM mode Reg. Kiedy położyłam się na nim w sklepie, wiedziałam, że muszę go mieć! Miłość od pierwszego dotyku!

Model ten składa się z 7 warstw twardości, jest to materac piankowy, średniej twardości, jest tak jakby połączeniem dwóch modeli tego producenta, z jednej strony ma idealnie dobraną twardość, a z drugiej wygodę, kładąc się na nim czuję się jakbym leżała na mięciutkim puchu!

Materac posiada piankę Serene, która rozprowadza ciepło wydzielane przez człowieka, do innych stref.

Pianka Visko, to pianka typu memory, która niesamowicie dostosowuje się do naszego ciała, współpracuje z nim! Również dzięki rozporowadzaniu ciepła.

Pianka Fusion jest odporna na wysoką elastyczność, jest bardzo wytrzymała, łączy ona najlepsze właściwy pianek.

No dobra, teraz jesteście na pewno ciekawi, jak się sprawdza i co z moim plecami… 🙂

Dla mnie jest to magia, do dziś jestem bardzo mile zaskoczona, że to materac okazał się zbawieniem dla moich pleców! Materac CUREM Reg. Ból już mi nie dokucza! Mogę normalnej funkcjonować! Nie minął jeszcze całkowicie, ponieważ nabawiłam się dużego zwyrodnienia, ale to jaka jest różnica, to przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Ból odzywa się od czasu do czasu i coraz rzadziej!

Każda przespana noc na tym materacu, jest dla mnie ratunkiem. Tutaj zdecydowanie cena idzie w parze z jakością! Materiały, z których został wykony, są najwyższej jakości, gdybyście mieli okazję położyć się na tym materacu, to to zróbcie! Kładąc się na boku od razu poczujecie jak w każdy kawałek ciała materac idealnie przylega, a obracając się, współgra z nami! Pokrowiec jest antybakteryjny, nadaje się dla alergików, można go zdjąć i prac w pralce w temp. 40 stopni.

Kolejną istotną rzeczą, która przekonała mnie do tego producenta, to gwarancja!

20 lat! 20 lat gwarancji! To chyba mówi samo za siebie!

Zostawiam Wam link do strony, gdzie poczytacie więcej o tym i innych modelach! Polecam w zgłębić się w temat, jeśli zależy Wam na zdrowym śnie i przede wszystkim zdrowych plecach!

https://www.curem.pl/reg

Koniecznie zerknijcie też na Instagram CUREM https://instagram.com/curem_materace?utm_medium=copy_link,

znajdziecie tam dużo ciekawostek związanych właśnie z dobrej jakości snem i materacach.
#materac #curem #sen #sypialnia #dobrymaterac #materacantyalergiczny

Zostaw komentarz